Buy Kindergarten Unit Plans

Kindergarten Unit Plans

$1.00, and $19.00 Monthly

You can save hours of prep time and invigorate your teaching with “Kindergarten Unit Plans”. With hundreds of lessons and activities 100% aligned with Common Core State Standards, you can find out how easy and fun teaching can be with all of your prep work done in seconds. Best of all, you can draw from this amazing library of resources for the rest of your career. “Kindergarten Unit Plans” invites you to try a fun and easy way to quickly build a collection of amazing Unit Plans that will virtually eliminate prep work. Try “Kindergarten Unit Plans” to save hours of prep time and invigorate your teaching!

Subscribe

  • Categories: , .
  • Payment Type: Recurring
  • Rebill Frequency: Monthly
  • Rebill Price: $19.00